Glister dantų pasta

 • Glister dantų pasta – priemonė idealiai dantų priežiūrai

   

  Glister prekinio ženklo asortimentą sudaro visi būtini burnos priežiūrai produktai: nuo dantų šepetėlio, pastos iki burnos skalavimo skysčio ar burnos kvapą gaivinančio purškiklio. Glister linijos produktų formulės yra kuriamos bendradarbiaujant kartu su mokslininkais, kurie stengiasi sukurti tokį gaminį, kuris padėtų išvengti vartotojus kamuojančių problemų, susijusių su dantų ir burnos ertmės higiena. Glister linijos produktai sukurti kasdieniam naudojimui bei tinkami kiekvienam šeimos nariui. Nuo šiol sveika šypsena galėsite džiaugtis kartu su visa šeima!  

    

  Gaivinamasis burnos purškiklis GLISTER™
  Kodas: 120351

   Purškalas yra gaivaus, mėtų kvapo, kuris ilgam laikui burnai suteikia gaivų kvapą.

  Kaina 495 su PVM
  Vaikiški burnos priežiūros dantų šepetėliai Glister™ kids
  Kodas: 120522

   Glister™ vaikiškas burnos higienos dantų šepetėliai padaro dantų valymą smagiu ir padeda Jūsų vaikui išsiugdyti teigiamus kasdienės burnos higienos įpročius.

  Kaina 959 su PVM
  Vaikiška dantų pasta Glister™ kids
  Kodas: 120519

  Glister Kids talismanas Panda Linksmutė dantų valymui suteikia smagumo ir padeda jūsų vaikaui suformuoti reikiamus higienos įgūdžius bei mėgautis burnos higienos procedūromis kiekvieną dieną.

  Kaina 375 su PVM
  Tarpdančių siūlas "GLISTER™"
  Kodas: 0994

   Efektyviai pašalina apnašas ir nuosėdas iš tarpdančių. Charakteristika. Pagamintas iš plono neplyštančio pluošto. Pipirmėčių kvapas atgaivina burną. Malonus dantenoms.

  Kaina 415 su PVM
  Koncentruotas mėtų skonio burnos skalavimo skystis "GLISTER™"
  Kodas: 9949

   „Glister” koncentruotas mėtinis burnos skalavimo skystis, skirtas išvengti dantų apnašų, – tai skystis, dėl kurio dantys tampa sveikesni.

  Kaina 1099 su PVM
  Dantų šepetėliai "GLISTER™"
  Kodas: 100957

   Patogus, veiksmingai valantis universalus dantų šepetėlis. Su siaura galvute, švelniais ir vidutinio kietumo įvairaus ilgio šereliais, todėl puikiai valantis dantis ir tarpdančius. Švelnus dantenoms. Patogus, platus kotas neišslysta iš rankų ir palengvina dantų valymą.
   

  Kaina 1179 su PVM
  Dantų pasta - kelioninė GLISTER™
  Kodas: 1959

   Pastos „Glister” su fluoru sudėtyje eantys specialūs komponentai valo dantis, blizgina ir šalina dėmes nuo jų paviršiaus, suteikia gaivų kvapą, neleidžia susidaryti apnašoms bei saugo nuo dantų ėduonies.

  Kaina 276 su PVM
  Dantų pasta "GLISTER™"
  Kodas: 6833

   Pastos „Glister” su fluoru sudėtyje eantys specialūs komponentai valo dantis, blizgina ir šalina dėmes nuo jų paviršiaus, suteikia gaivų kvapą, neleidžia susidaryti apnašoms bei saugo nuo dantų ėduonies.

  Prekė išparduota. Susisiekite

 • Kodėl verta rinktis Glister dantų pastą?

  Visų pirma, ši dantų pasta su fluoru yra kliniškai patikrinta – naudojama kasdien ji efektyviai valo, pašalina dantų apnašas, saugo dantų emalį bei padeda išvengti dantų ėduonies. Amway pasta išsivalę dantis, akimirksniu pajusite ilgalaikę gaivą ir komfortą.
  Dantų pasta Glister praturtinta komponentais, kurie ne tik valo dantis, tačiau ir blizgina juos bei šalina ilgainiui atsirandančias dėmes. Ši dantų pasta kaina ir kokybe yra vienas idealiausių pasirinkimų, tinkančių visai šeimai!
  Dvejojate, ar šis produktas iš tiesų vertas Jūsų dėmesio? Be abejo, kadangi klientų atsiliepimai apie šias prekes visada puikūs.
   


  Dantų ir burnos priežiūra

  Tinkama dantų ir burnos ertmės higiena užtikriną gražią ir sveiką šypseną, kuria nori džiaugtis kiekvienas mūsų. Privalomos burnos higienos procedūros bei kruopščiai pasirinktos priemonės, padeda kovoti su dantų ėduonimi, išlaiko sveikas dantenas bei leidžia ilgiau džiaugtis savais dantimis.
  Kiekvienas specialistas pasakys, kad dantis privaloma valyti du-tris kartus per dieną bei naudoti ne tik dantų pastą, tačiau ir papildomas dantų ir burnos ertmės valymo priemones.
  Į kasdienį dantų ir burnos priežiūros ritualą derėtų įtraukti burnos skalavimo skystį bei burnos gaiviklį. Amway burnos skalavimo skystis gerina burnos kvapą ir užtikrina ilgalaikį komforto jausmą. Taip pat tai svarbi procedūra, kuri užbaigia dantų ir burnos valymo ritualą. Amway burnos gaiviklis – tai būtina priemonė dažnai keliaujantiems, kadangi jį patogu nešiotis ir panaudoti vos tik prireikus. 
    
    

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290