• Ar žinote, kad...

  Mimikos raukšlės gali būti daug gilesnės ir sunkiau panaikinamos nei raukšlės atsirandančios dėl amžiaus. Jos atsiranda dėl pasikartojančių raumenų susitraukimų, tokių kaip šypsena, raukymasis ir kramtymas. Oda praranda tvirtumą, slopinama hialurono rugšties gamyba, raukšlės tampa dar gilesnės.
  Remiantis rekomenduojamomis, standartinėmis skiedimo proporcijomis, 2009 metais parduoto universalaus valymo skyščio L.O.C kiekio būtų užtekę išvalyti 2 milijonus futbolo aikščių?
  Praėjusiais metais buvo sunaudotas toks SA8 skalbimo miltelių kiekis, kurio užtektų išskalbti visų planetos gyventojų marškinėlius.
  Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad pažangus odos serumas per 4 savaites sumažina porų pastebimumą 62 %, o Regeneruojančio šveitiklio rezultatus pastebėsite jau 8 savaičių.
  7 Veiksniai, labiausiai įtakojantys odos senėjimo procesą, yra: UVA ir UVB saulės spinduliai Atmosferos veiksniai Įpročiai susiję su gyvenimo būdu Vidiniai veiksniai Mitybos būdas Natūralus senėjimo procesas Tinkamos odos priežiūros nebuvimas
  ARTISTRY SUPREME LX sudėtyje yra špinatų lapų ir žaliųjų kraštuotųjų malpigijų ekstraktų iš Nutrilite ųkių. Kraštuotosios malpigijos yra auginamos mūsų didžiausiame Nutrilite ūkyje, kurių derlių nuima ištisus metus.
  Virtuvės peiliai iCook yra pagaminti iš vokiško nerūdijančio plieno? Ašmenys ir rankena yra išlieti iš vienos plieno dalies, kad peilis būtų patvarus ir turėtų gerai subalansuotą svorio centrą.
  Mes siūlome jums du specializuotus baltymų šaltinius. Pasirinkite tinkamiausią jūsų gyvenimo būdui: Nutrilite All Plant augaliniai baltymai: sukurtas visiems, skirtas kasdienei gerai savijautai. XS hidrolizuoti išrūgų milteliai: sukurtas entuziastams, kad stiprintų raumenų augimą ir padėtų greitai atsistatyti po treniruotės.
  Apsauginis odos sluoksnis saugo ją nuo neigiamų išorinių veiksnių poveikio ir kartu neleidžia prarasti maistinguosius elementus. Egzistuoja bendra nuomonė, kad oda sugeria kosmetikos priemonėse esančius komponentus, tačiau iš tikrųjų tas medžiagas sugeria tik pats viršutinis mūsų odos sluoksnis.
  Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad pažangus serumas porėtai odai per 4 savaites sumažina porų pastebimumą 62 %, o regeneruojamojo šveitiklio rezultatus pastebėsite jau po 8 savaičių.
  Glister dantų pasta padidina dantų remineralizaciją ir apsaugo nuo demineralizacijos?
  Nutrilite yra prekės ženklas numeris vienas pasaulyje pagal vitaminų ir maisto papildų pardavimus.
  Europos sąjungos finansuojamame didelio masto tyrime nustatyta, kad 40,4 proc. Europos gyventojų stinga vitamino D nepriklausomai nuo amžiaus,etninės priklausomybės ir platumos.
Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290