Drėkinamoji ir stiprinamoji priemonė Artistry Signature Select™

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 121556
  Kaina 2999 su PVM
  3475 Sutaupykite 476
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Išspręskite 3 didžiausias savo odos problemas, naudodami vieną serumą.

  Dydis
  2 ml
 •  Išspręskite 3 didžiausias savo odos problemas, naudodami vieną serumą.

  „Artistry Signature Select™“ specialiai sukurtas serumas „Trys viename“ apjungia galingas „NUTRILITE™“ augalines ir pažangias „ARTISTRY™“ odos priežiūros technologijas, skirtas išspręsti jūsų 3 didžiausias odos problemas.

  Sukurkite specialiai jums skirtą mišinį pasirinkdami pradinį rinkinį ir pridėdami iki 2 papildomų stiprinamųjų priemonių. Galima rinktis iš šių priemonių: drėkinimas, raukšlių stabdymas, odos stangrinimas, dėmių stabdymas arba odos skaistinimas.

  Sukurkite specialiai jums pritaikytą serumą, įdėdami drėkinamosios ir stiprinamosios priemonės, kuri padeda ir išsaugo odos drėgmės barjerą, todėl oda visą dieną lieka sudrėkinta.

   

  Kaip pasirinkti teisingas stiprinamąsias priemones, kad būtų išspręstos mano odos problemos?

  Atsisiųskite nemokamą „ARTISTRY™ Virtual Beauty“ programėlę iš „Google Play“ arba „App Store“ parduotuvių, pasirinkite „Skincare“ (odos priežiūrą) ir padarykite asmenukę, kad išanalizuotumėte savo odą. Šis paprastas naudoti įrankis padės jums patikimai įvertinti savo odą ir suteiks asmeninių rekomendacijų dėl odos priežiūros. Išbandykite nuo birželio 10d.!

   

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  Sumaišius su baziniu serumu:

  padeda atkurti ir sustiprinti odos drėgmės barjerą bei padidinti būtiną hidrataciją
  24 val. drėkinimas *
  Oda yra elastinga, švelni ir sveikai atrodo
  Padidina odos drėgmę keliais būdais
  *Pagrįsta klinikiniu tyrimu: Klinikinio drėkinimo tyrimas (išplėstinis vaizdavimo ir matavimo laboratorijos tyrimas RPT-004-17-ASC, n=35, amžiaus grupė 24-61; 2 priedas)

   

  Tai Jums patiks

  Jei sausa oda kelia odos priežiūros problemų, jums tikri patiks drėkinamoji ir stiprinamoji priemonė, sumaišyta su baziniu serumu. Šis koncentruota galinga drėkinamoji ir stiprinamoji priemonė * beveik akimirksniu sudrėkina odą. Be to ji „užrakina“ drėgmę, o rezultatai juntami visą dieną.


  *Sumaišius su baziniu serumu
   

  Verta žinoti

  100 proc. moterų pastebėjo, kad oda tapo švelni ir lygi *
  Iškart po naudojimo, drėkinimas pagerėjo statistiškai reikšmingai 233 proc. **
  „Užrakina“ drėgmę, todėl oda visą dieną lieka hidratuota **
  *Pagrįsta klinikiniu tyrimu: Klinikinis vertinimas (Cantor tyrimų laboratorija / išplėstinis vaizdavimo ir matavimo laboratorijos tyrimas RPT-013-16-ASC - klinikinis vertinimas, n=35, amžiaus grupė = 30–62, 4 priedas) * Pagrįsta klinikiniu tyrimu: Klinikinio drėkinimo tyrimas (išplėstinis vaizdavimo ir matavimo laboratorijos tyrimas RPT-004-17-ASC, n=35, amžiaus grupė 24-61; 2 priedas)

   Pagrindinės ypatybės

  Drėkinamoji ir stiprinamoji priemonė padidina odos drėgmę keliais būdais Naujoji „Hydro-Probiotic“ technologija yra novatoriškas „ARTISTRY™“ odos priežiūros linijos papildymas, kuris pagerina naudingąją odos paviršiaus mikroflorą, kad būtų padidintas odos drėgmės barjeras.
  Unikalios pakuotės: Pakuočių naujovės – „Power Infused“ technologija, kuri apsaugo stiprinamųjų priemonių formules ir užtikrina, kad sudedamosios dalys išliktų šviežios, kol bus sumaišytos su baziniu serumu
  Bekvapis
  Tinka visiems odos tipams, įskaitant jautrią
  Nesukelia alergijos
  Patikrinta dermatologų
  Neužkemša porų
   

  Naudojimo būdas

  Dėl didelės koncentracijos stiprinamosios priemonės visada turi būti įmaišomos į bazinį serumą, o ne tepamos tiesiai ant odos
  Nuimkite ir išmeskite dangtelį nuo bazinio serumo buteliuko
  Atsargiai pritvirtinkite stiprinamąją priemonę prie bazinio serumo buteliuko. Lėtai atsukite, kad išleistumėte turinį. Stebėkite ir klausykite, kaip sudedamosios dalys įsilieja į serumą!
  Stiprinamąsias priemones (ne daugiau kaip trys) išpylę į bazinį serumą, įdėkite pompą. Pasukite, kad įsitikintumėte, jog ji tinkamai pritvirtinta
  Pakratykite 60 sek., kad turinys kruopščiai sumaišytų
  Specialiai sukurtas serumas yra paruoštas naudoti
  Ryte ir vakare po odos valymo bei tonizavimo ant švarios odos 2 kartus papurkškite specialiai sukurto serumo ir tolygiai „išstumdykite“ per visą veidą. Prireikus papurkškite trečią kartą, jei turite didesnių problemų. Venkite tiesioginio kontakto su akių vokais. Tada naudokite drėkinamąją priemonę
  Pastaba: stiprinamosios priemonės, derinamos su baziniu serumu, suteikia klinikinius rezultatus, skirtus kiekvienai odos problemai spręsti. Rekomenduojame nedubliuoti stiprinamųjų priemonių, o pasirinkti iki 3 skirtingų priemonių
   

  Sudėtis

  Norvegijos fjordų vanduo yra pagrindinė „ARTISTRY HYDRA-V™“ odos priežiūros rinkinio sudedamoji dalis.
  INGREDIENTS: WATER/AQUA/AGUA/EAU, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, POLYMNIA SONCHIFOLIA ROOT JUICE, MALTODEXTRIN, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PHENOXYETHANOL, TRIETHANOLAMINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CHLORPHENESIN, LACTOBACILLUS, METHYLPARABEN, RED 4 (CI 14700) 

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290