Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai XS™ Kakavos – Šokolado Skonio

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 121606
  Kaina 6599
  7352 Sutaupykite 753
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  XS™ Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai nedelsiant suteikia praturtintą ir galingą baltymų dozę, kad skatintų greitesnį liesosios raumenų masės augimą ir jėgų atgavimą po treniruotės.

 • Bendra informacija

  XS™ Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai nedelsiant suteikia praturtintą ir galingą baltymų dozę, kad skatintų greitesnį liesosios raumenų masės augimą ir jėgų atgavimą po treniruotės.

   

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  XS™ Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai sukurti taip, kad maksimalizuotų treniruotės naudą, suteikdami organizmui būtiną dozę aukštos kokybės baltymų, kurių labiausiai reikia.
  Kiekvienoje porcijoje yra 29g baltymų su 5 gramais natūraliai pasitaikančių BCAA. Viena porcija po treniruotės padeda tiems, kurie nori turėti sportišką ir sveikai atrodantį kūną.
  Padidina baltymų sintezės greitį. Tikima, kad anksčiau pradėjus šį regeneracijos procesą bus optimizuojama nauda ir regeneracijos greitis.
  Jame yra raudonųjų apelsinų kompleksas ir C bei E vitaminai, kurie teikia visapusiškesnę ląstelių apsaugą.
  Apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso.
   

  Tai jums patiks

  Kiekvienos treniruotės optimizavimas reiškia papildų, kurie dirba taip pat sunkiai kaip ir jūs, pasirinkimą. XS™ Hidrolizuoti Išrūgų Baltymų Milteliai sukurti pagal specialią formulę skatinančią ir didinančią liesojo raumeninio audinio augimą po fizinio krūvio. Naudokite po treniruotės, kad suteiktumėte savo kūnui efektyvų energijos pliūpsnį ir gausią dozę ištobulintų hidrolizuotų išrūgų baltymų. Organizmas įsisavina hidrolizuotus baltymus ir pradeda juos naudoti daug greičiau nei įprastus baltymus, tuo pat metu C ir E vitaminų mišinys padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

   

  Verta žinoti

  Dalis platesnės XS Sports kolekcijos sukurta, kad padėtų atgauti jėgas po treniruotės.

  Hidrolizuoti išrūgų baltymai suteikia naudos daug greičiau nei rafinuoti baltymai.

  Be laktozės. 

  Detalės

  Pagrindinės ypatybės

  Greitai veikiantis ir labai efektyvus, kiekvienoje porcijoje yra 29g labiausiai rafinuoto, aukščiausios kokybės proteino.
  Pripildytas galingų ingredientų ir svarbiausių vitaminų apsaugo ląsteles, kurios gali būti patyrusios stresą treniruotės metu.
  Sukurtas naudoti po treniruotės, kad padidintų liesojo raumeninio audinio augimą ir pagreitintų regeneraciją.
   

  Naudojimo būdas

   Įdėkite 3 šaukštelius baltymų miltelių į 150-260 ml pieno arba vandens pagal skonį. Maišymui naudokite maišymui skirtą puodelį geriausiam rezultatui pasiekti. Suvartokite per 60 minučių po treniruotės, kad padėtumėte kūnui atsigauti ir atgauti jėgas.

  Papildomai yra labai svarbūs subalansuota ir įvairi mityba bei sveikas gyvenimo būdas.


   

  Sudėtis

  Hydrolized Whey (84%), Fat Reduced Cocoa Powder (4,2%), Creamer (Soya Oil, Maltodextrin, Milkprotein, Emulsifier: Soya Lecithin), Thickener (Guar Gum), Flavour, Acidity Regulators (Potassium Citrate, Sodium Citrate), Calcium Carbonate, Magnesium Carbonate, Salt, Red Orange Fruit Extract (0,25%), Palm Oil, Sweetener Sucralose, L-Ascorbic Acid, DL-alpha Tocopherol, Nicotinamide, Calcium - D- Pantothenate, Pyridoxine Hydrochloride, Thiamin Hydrochloride, Pteroylmonoglutamic Acid, Cyanocobalamin, 

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290