Jūs norite, kad geriamas vanduo būtų kuo švaresnis.

Jūs norite, kad geriamas vanduo būtų kuo švaresnis.

Tarp maždaug 7,2 milijonų vandens valymo sistemų, per pastaruosius 30 metų parduodamų 44 šalyse. Espring yra pirmoji tokio tipo sistema, kurioje yra įdiegtas veiksmingų technologijų derinys:

Patentuotas suspaustos anglies bloko filtravimas - skirtas pašalinti nereikalingus teršalus.

Patentuota ultravioletinių spindulių technologija - skirta vandenyje iš čiaupo sunaikinti daugiau kaip 99,99 %  potencialiai žalingų baterijų ir virusų.

Espring - labiausiai pasaulyje perkamas buitinių vandens valymo sistemų prekinis ženklas.

Kitos vandens valymo sistemos daro tik viena: apdoroja vandenį. Espring sistema valo vandenį, todėl jūs galite mėgautis jo nuostabiu skoniu ir gaivumu gerdami tiesiog iš čiaupo.

PROTINGAS. Espring sistemos presuotos anglies filtras šalina daugiau kaip 160 potencialiai kenksmingų teršalų, tarp jų šviną, gyvsidabrį, pesticidus ir šalutinius dezinfekcijos proceso produktus, palikdamas vandenyje mineralus, svarbius sveikatai, tai kalcį, magnį ir kalį.Jis taip pat pagerina vandens iš čiaupo skonį irkvapą.

NESUDĖTINGAS. Elegatišką Espring sistemą galima labai patogiai sumontuoti prie daugumos standartinių čiaupų. Sistema veikia esant įprastam vandens spaudimui, būdingam, būdingam vandetiekio tinklui. Ji gali būti pastatoma ant virtuvinio stalviršio, nenaudojant specialių įrankių ir be santechnikų pagalbos. Jį taip pat galima įrengti po kriaukle.

NESUKELIANTIS PROBLEMŲ. Daugelyje sistemų filtrą reikia keisti kas mėnesį ar net dažniau.Espring sistemos filtras gali perfiltruoti 5 tūkstančius litrų vandens, t.y aprūpinti švariu vandeniu metus šešių asmenų šeimą.

TAUPUS. Kaip askaičiuosite, kiek pinigų išleidžiate kasmet vandeniui buteliuose, tai pamatysite, kad eSpring sistema padės sutaupyti jums apčiuopiamas sumas.

SERTIFIKUOTA TARPTAUTINĖSE ORGANIZACIJOSE. Vandens kokybė sasociacija (WQA - Water Quality Assocation) ir NSFInternational patvirtina ir suteikia Espring sistemai aukčiausius kokybės įvetinimus sveikatos ir saugaus taikymo kategorijoje. 

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290