Keptuvė su neprisvylančia danga ir dangčiu, 28 cm, iCook

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 124695
  Kaina 17999 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  iCook™ Keptuvė su neprisvylančia danga su patvaria 3 sluoksnių dangos sistema, kad būtų galima lengvai kepti ir valyti.

  Dydis
  28 cm skersmuo
 • iCook™ Keptuvė su neprisvylančia danga su patvaria 3 sluoksnių dangos sistema, kad būtų galima lengvai kepti ir valyti.

  Dėmesio! Šios prekės negalima užsakyti pristatant į „OMNIVA“ siuntų terminalą.


  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  Titano sustiprinimo sluoksnis, uždedamas plazminiu procesu labai didelėje temperatūroje pagerina patvarumą, todėl danga yra penkis kartus atsparesnė įbrėžimams nei ankstesnės kartos iCook Keptuvės su neprisvylančia danga.
  Šioje DuramicTM trijų sluoksnių dangos padengimo sistemoje nėra švino, kadmio, nikelio ir PFOA.
  iCook Keptuvė su neprisvylančia danga pasižymi dvigubo sujungimo konstrukcija, užtikrinančią patvarų pagrindo paviršių esantį po neprisvylančia danga.
  Ši iCook Keptuvė su neprisvylančia danga palaiko sveiką gyvenimo būdą, nes maistui paruošti užteks tik šlakelio aliejaus, arba galima gaminti net be jo.
  Keptuvės ir dangčiai saugiai susideda, dangtį galima apversti, taip sutaupant vietos ir apsaugant neprisvylančią dangą nuo pažeidimų.

  Tai Jums patiks

  Šios keptuvės su neprisvylančia danga yra absoliučiai būtinos Jūsų virtuvėje. Sukurtos ir pagamintos Italijoje, iCook™ Keptuvės su neprisvylančia danga sukurtos taikant naujausias technologijas neprisvylančių dangų srityje.

  Neprisvylanti danga neleidžia maistui prilipti ir yra lengvai valoma. Be jokių pastangų galėsite nuplauti blynų tešlos ar kiaušinienės likučius!

  Iš naujo atraskite sveiko maisto gamybos džiaugsmą ir kūrybiškumą su iCook Keptuve su neprisvylančia danga. Mėgaukitės gamindami skanų maistą be aliejaus arba su mažu jo kiekiu savo šeimai ir draugams. Nepriklausomai nuo to, ar esate pradedantysis, ar profesionalus virėjas, ar kažkas per viduriuką.

  Ši iCook Keptuvė su neprisvylančia danga turi dvi ergonomiškas rankenas. Ilga rankena su vidine metaline armatūra papildomai užtikrina, kad nuo karščio pažeista rankena neatskirs nuo keptuvės net tuo atveju, jeigu pagaminimo medžiaga būtų apgadinta.

   

  Verta žinoti

  iCook Keptuvė su neprisvylančia danga pasižymi dviguba sujungta konstrukcija.
  Keptuvės konstrukcijoje pritvirtintos dvi nerūdijančio plieno plokštės apsaugo aliuminio keptuvės korpusą, taip užtikrindami keptuvės suderinamumą su indukcinėmis viryklėmis.
  iCook Keptuvė su neprisvylančia danga gaminimo metu nejuda - pagrindas yra plokščias, taip užtikrinamas jo efektyvumas.
  Neprisvylanti danga užtikrina saugų maisto gaminimą iki 230°C (kas viršija dažniausiai naudojamas gaminimo temperatūras).
  Stiklo dangčiai yra pagaminti iš atsparaus smūgiams, grūdinto stiklo.
  Laukiama JAV dizaino patentavimo Maisto gaminimo indo rankena #29/713176 ir Virtuvės indo dangtis #29/713180.
  Suteiktas JAV Maisto gaminimo indo su metaliniu įdėklu ir perdanga patentas, JAV patento numeris 7624893.
  Prieinamos iCook Keptuvės su neprisvylančia danga atsarginės dalys: ilga ir trumpa rankena, taip pat ir dangtis. 

  Pagrindinės ypatybės

  Penkis kartus atsparesnė įbrėžimams nei ankstesnės kartos iCook Keptuvės su neprisvylančia danga. Neleidžia maistui prilipti ir yra paprastos valyti. Šios keptuvės su neprisvylančia danga palaiko sveiką gyvenimo būdą, nes maistui paruošti užteks tik šlakelio aliejaus, arba galima gaminti net be jo.
  Aliuminio / plieno kombinacija yra suderinama su dauguma kaitlenčių, įskaitant indukcines. Aliuminio korpusas pasižymi puikiu šilumos paskirstymu, todėl maistas iškepa greitai ir tolygiai - net ir šoninėse keptuvės sienelėse.
  iCook Keptuvės su neprisvylančia danga DuramicTM trijų sluoksnių padengimo sistemoje nėra švino, kadmio, nikelio ir PFOA.

  Naudojimo būdas

  Galite gaminti maistą naudodami iCook Keptuvę su neprisvylančia danga ir palaikyti sveiką gyvenimo būdą, kadangi kepimui galite naudoti tik šlakelį aliejaus arba gaminti iš viso be jo.
  Yra prieinami du iCook Keptuvių su neprisvylančia danga dydžiai, tokiu būdu galite pasirinkti tinkamą keptuvę gaminamam maistui ir jo kiekiui. Be pertekliaus, be atliekų.
  Plaukite rankomis, nusausinkite rankšluosčiu. Šiems maisto gaminimo indams plauti nenaudokite automatinės indaplovės, nes tai sugadins rankenų išvaizdą ir gali sugadinti neprisvylančią dangą.
  Gamindami maistą iCook Keptuvėje su neprisvylančia danga naudokite nedidelę ar vidutinę ugnį.
  Keptuvės ir dangčiai saugiai susideda, dangtį galima apversti, taip sutaupant vietos ir apsaugant neprisvylančią dangą nuo pažeidimų. 

  Kaip nauja iCook Keptuvė su neprisvylančia danga skiriasi nuo prieš tai buvusių?

  Nauja iCook Keptuvė su neprisvylančia danga yra sukurta ir pagaminta Italijoje, taikant naujausias technologijas neprisvylančių dangų srityje. Ats. Titano sustiprinimo sluoksnis, uždedamas plazminiu procesu labai didelėje temperatūroje pagerina patvarumą, todėl danga yra penkis kartus atsparesnė įbrėžimams nei ankstesnės kartos iCook Keptuvės su neprisvylančia danga. Be to, naujas dangtis yra sukurtas taip, kad saugojimo metu jį galima būtų laikyti apverstą ant keptuvės, o rankenėlė nesilies prie keptuvės vidaus. Taip bus taupoma indų saugojimui skirta erdvė.

   

  Kokios medžiagos naudojamos iCook Keptuvėms su nelimpančia danga pagaminti?

  iCook Keptuvė su neprisvylančia danga tai aliuminio keptuvė su specialiuoju pagrindu. Keptuvės korpusas yra pagamintas iš aliuminio. Iš abiejų keptuvės korpuso pusių yra pritvirtinti 430 nerūdijančio plieno sluoksniai. Keptuvė yra padengta patentuota nelipnia danga. Rankenos ir rankenėlės pagamintos iš fenolio. Stiklinis dangtis tai grūdinto stiklo dangtis su 304 nerūdijančio plieno juosta.

   

  Kaip staigūs temperatūros pokyčiai gali paveikti mano maisto gaminimo indus?

  Venkite staigių temperatūros pokyčių: Norėdami išvengti deformacijos, niekada neleiskite karštai keptuvei liestis su šaltu vandeniu. Venkite ženkliai šildyti tuščią keptuvę, nes tai gali sugadinti neprisvylančią dangą arba pakeisti jos spalvą.

   

  Kas yra grūdinto stiklo dangtis ir kuo jis man naudingas?

  Stiklas, kuris buvo šildomas iki temperatūros, esančios netoli jo minkštėjimo taško, ir greitai aušinamas griežtai kontroliuojamomis sąlygomis, apibūdinamas kaip „termiškai apdorotas“ arba „grūdintas“ stiklas. Šis procesas pašalina nepageidaujamus stiklo įtempimus ir suteikia papildomą tvirtumą ir atsparumą. Nedėkite stiklo dangčio ant atviros liepsnos, nes tai gali sumažinti grūdinimą, ir dangtis gali lengvai sudužti. 

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290