Kvepalai moterims ANCESTRY™ in Paris

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 118640
  Prekė išparduota.
  Susisiekite

   Prisiminimus žadinantis ANCESTRY in Paris – tai naujausias kvapas aukštos kokybės kvepalų pasaulyje, kuris buteliuke išgauna Prancūzijos sostinės romantiką.

  Dydis
  50 ml
 • Bendra informacija

   Prisiminimus žadinantis ANCESTRY in Paris – tai naujausias kvapas aukštos kokybės kvepalų pasaulyje, kuris buteliuke išgauna Prancūzijos sostinės romantiką. O kai tas buteliukas yra nuostabios nakties mėlynos ir auksinės spalvos, pasikvėpinusi šiais kvepalais iš tiesų patirsite nakties kerus!

  Charakteristika

   Šviežių gėlių aromatas susipina su jūros vėjo švelnumu taip, kaip švelnus vėjelis susitinka su Ile de la Cite salos krantais, ir pažadina Jūsų pojūčius. Persiko kvapas, susipynęs su naktį žydinčio jazmino natomis, subtiliu tuberozos ir baltojo muskuso grakštumu, atkuria paslaptingos elegancijos aurą, Jums einant Point Neuf tiltu. Sužavėtą jausmingumo ir laisvumo, Jus apsupa dvelksmas, kupinas įmantrios elegancijos. Labai koncentruotas: ilgai ant Jūsų odos išliekančiam pojūčiui.

  Privalumai

    Klasikinis, tačiau kartu ir modernus aromatas, kurio sudėtyje yra didelės kvepalų aliejų koncentracijos, kurių dėka kvapas ilgiau išlieka ant odos.

  ANCESTRY in Paris pasižymi gryniausiu naktį žydinčio jazmino eteriniu aliejumi, kuris idealiai susilieja su šviežių gėlių puokšte ir žalių lapų aromatu bei aistringais baltojo muskuso ir rožių pustoniais.

  Šis užburiantis aromatas, žadinantis prisiminimus apie svaiginančias naktis Paryžiuje, dar labiau pakeri nuostabiu, į brangakmenį panašiu vidurnakčio mėlynos spalvos buteliuku.

  Komponentai

   Viršutinės natos:šviežių gėlių puokštė, žali lapai, jūros vėjelio akordai.

  Vidurinės natos:naktį žydintis jazminas (prabangus grynas aliejus), persikų minkštimas, rožė.

  Bazinės natos:gintaro medžio aromatas, baltasis muskusas, tuberoza.

  Siūlomas naudojimo būdas

   Purkškite ant kaklo ir riešų tiek kartų per dieną, kiek Jums patinka.

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290