Makiažo pagrindo pudros pakaitalas ARTISTRY EXACT FIT

 • Kodas: 116725
  Kaina Spalva Kiekis Pirkti
  L1*N1 Bisque Išparduota. Susisiekite
  L1*W2 Cream Išparduota. Susisiekite
  L2*C1 Chiffon Išparduota. Susisiekite
  L2*N1 Ochre Išparduota. Susisiekite
  L2*W1 Sand
  Į krepšelį 
  L3*N1 Tawny Išparduota. Susisiekite
  L2*N2 Natural Išparduota. Susisiekite
  L3*C1 Plush Išparduota. Susisiekite

  ARTISTRY EXACT FIT makiažo pagrindas - pudra yra iki šiol pats pažangiausias “ARTISTRY™”makiažo pagrindas. 

  Dydis
  12 gr
 • ARTISTRY EXACT FIT makiažo pagrindas - pudra yra iki šiol pats pažangiausias “ARTISTRY™”makiažo pagrindas. Vienodo tirštumo formulė sukuria tobulą vientiso atspalvio veido išvaizdą. Puikiai subalansuotas ARTISTRY EXACT FIT Taičio perlų ir optinių prizmių mišinys padeda sukurti natūralią odos spalvą. Nepaprasti Amazonės mineralai kontroliuoja riebalus, padeda išvengti blizgėjimo ir sukuria gražų natūralų matinį pagrindą. ARTISTRY EXACT FIT makiažo pagrindas - pudra padengia veidą vidutinio storio danga ir suteikia ilgalaikį poveikį, netgi karštame ir drėgname ore. Galima įsigyti 11* atspalvių - jie tiksliai atitinka odos tonus visame pasaulyje.

  .SPF 20 UVA /UVB PA+++

  NEPSTEBIMAS VIENTISUMAS.
  IŠ KARTO PAGERINANTIS.

  Kaip pasirinkti pagrindo atspalvį naudojantis naujais atspalvių kodais

  Nustatykite, savo atspalvio kodo Lygį ir Toną (nurodytus aukščiau šalia atspalvio pavadinimo). Jų susikirtimo vieta atitinką tikslų Jūsų atspalvį.

  Pavyzdžiui, jei Jūsų odos spalvos sodrumas yra 1 lygio (Level 1), o tonas – šiltas (Warm), Jūsų atspalvis atitiktų L1*W1 Buff (šviesiausią) arbaL1*W2 Cream (šiek tiek tamsesnį, intensyvesnį nei Buff).

  NUSTATYKITE SAVO LYGĮ
  L Y G I S (L E V E L): Natūralus Jūsų odos tono sodrumas
   

  L1 - šviesus
  L 2 – vidutinio sodrumo
  L3 – nuo vidutinio iki tamsaus

  2. NUSTATYKITE SAVO TONĄ

  T O N A S: Tonai skirstomi į Šiltą (Warm) - W, Neutralų (Neutral) - N, arba Šaltą (Cool) - C.

  Numeris šalia Jūsų tono simbolio nurodo jo intensyvumą arba tamsumą.

  Šiltas (W): Ar Jūsų oda yra auksinio ar alyvinio atspalvio? Ar daugiau komplimentų sulaukiate dėvėdamos rudų, tamsiai žalių, oranžinių ar geltonų atspalvių drabužius? Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Šiltas (Warm).

  Neutralus (N): Ar Jūsų oda yra tolygaus ar tolygaus atspalvio, kuris nėra nei rožinis, nei auksinis? Ar Jums tinka visų spalvų drabužiai? Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Neutralus (Neutral)

  Šaltas (C): Ar Jūsų oda yra rožinio ar rausvo atspalvio? Ar daugiau komplimentų sulaukiate dėvėdamos rožinių, violetinių, mėlynų ar baltų atspalvių drabužius? Jei atsakėte „Taip“ į daugelį šių klausimų, Jūsų tonas – Šaltas (Cool).

 • Alternatyvios prekės

  Beveik permatoma suspausta pudra - be dėžutės „ARTISTRY EXACT FIT™"
  Kodas: 116744

   „ARTISTRY EXACT FIT™“ beveik permatoma, suspausta pudra sukuria matinį efektą, kuris leidžia odai atrodyti natūraliai, o ne pudruotai. Ši prabangi, šilkinė formulė susilygina su visais odos atspalviais, kontroliuoja blizgesį ir padeda ilgiau išlaikyti makiažo pagrindą. Naujojo „crescendo“ dizaino pudrinė yra kompaktiška, graži ir patogi naudoti.

  Kaina 2099 su PVM
Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290