Mėginių dėžutės ARTISTRY HYDRA-V™ rinkinys

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 120356
  Kaina 799 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  „ARTISTRY HYDRA-V“ mėginukų dėžutė puikiai tinka ARTISTRY prekės ženklo odos priežiūros produktų sistemai pristatyti naujiems ir esamiems klientams. „ARTISTRY HYDRA-V“ kolekcija, skirta padėti klientams atrasti naują odos drėkinimo lygį, buvo sukurta siekiant patenkinti didėjantį odos drėkinimo poreikį ir suteikti didžiulį potencialą visai odos priežiūros rinkai.

    

  Dydis
  1 dėžutė / 12 mėginukų paketėlių
 • Bendra informacija

  „ARTISTRY HYDRA-V“ mėginukų dėžutė puikiai tinka ARTISTRY prekės ženklo odos priežiūros produktų sistemai pristatyti naujiems ir esamiems klientams. „ARTISTRY HYDRA-V“ kolekcija, skirta padėti klientams atrasti naują odos drėkinimo lygį, buvo sukurta siekiant patenkinti didėjantį odos drėkinimo poreikį ir suteikti didžiulį potencialą visai odos priežiūros rinkai.

  Pažiūrėkite, kaip tai veikia

  ARTISTRY mėginukų dėžutė yra stilingas „ARTISTRY HYDRA-V“ odos priežiūros priemonių kolekcijos pristatymas. Kiekviename rinkinyje, elegantiškai supakuotame į drėkinimo funkcijos „įkvėptas“ vandens spalvos pakuotes, yra dvylika produktų mėginukų paketėlių, ant kurių pateikta informacija apie produktą, ir paketėlis su produkto mėginuku. Taip pat kiekviename mėginukų rinkinyje yra nedidelis lankstinukas, kuriame pristatoma kolekcija ir pateikta svarbi informacija, pvz., produktų užsakymo numeriai, nauda, nusiskundimai ir aprašymai.

  Tai Jums patiks

  Du paketėliai, kuriuose yra šeši kiekvieno rinkinio produktai viename mėginuke.
  Visas drėkinimo režimas mėginuko paketėlyje, skirtas produktui išbandyti.
  Stilingas mažas lankstinukas, skirtas „ARTISTRY HYDRA-V“ kolekcijai pristatyti ir pateikti svarbią informaciją apie produktų aprašymus, naudą, nusiskundimus bei savybes.
  Stilinga drėkinimo funkcijos „įkvėpta“ pakuotė.

  Verta žinoti

  Puikus „ARTISTRY HYDRA-V“ kolekcijos pristatymas. Šie šeši produktų mėginukai ir stilingas lankstinukas yra puikus naujausios ARTISTRY prekės ženklo kolekcijos pristatymas – naudotojai pirmiausia gali pasiskaityti, o tada išbandyti šios odos drėkinimo sistemos, skirtos atnaujinti, pamaitinti ir atgaivinti odą, teikiamus privalumus.
  Prestižinis prekės ženklo pristatymas. Stilingai sukurtos, drėkinimo funkcijos „įkvėptos“ mėlynos spalvos pakuotės ir mėginukų rinkinio pakuotės perteikia ARTISTRY prekės ženklo įsipareigojimą teikti aukščiausios kokybės odos priežiūros patirtį – nuo produkto pakuotės iki ilgalaikės naudos odai.
  Naudinga ir esamiems verslo savininkams, ir esamiems bei potencialiems klientams. „ARTISTRY HYDRA-V“ odos priežiūros priemonių rinkinys patenkina santykinai naujos, tačiau sparčiai augančios drėkinamųjų odos priežiūros produktų linijos paklausą. Pavyzdžiui, mėginukų rinkiniai yra puiki galimybė ABO atrasti teikiamą naudą ir juos naudoti kaip dovanas ar produktų pristatymus esamiems bei potencialiems klientams.
  Greiti rezultatai padeda teikti konsultacijas ateityje. Spartus odos drėkinimas ir didžiulė „ARTISTRY HYDRA-V“ produktų teikiama nauda reiškia trumpesnius pardavimo ciklus ir tarpus tarp mėginių rinkinių pristatymų bei pardavimų po jų. Naudotojai iš karto pastebi ir pajunta produkto teikiamą naudą, o tai reiškia, kad mėginukų rinkinys suteikia tiesioginio pardavimo galimybes.  

  Detalės

   Pagrindinės ypatybės

  Kiekvieną „ARTISTRY HYDRA-V“ mėginukų rinkinį sudaro:

  2 x „ARTISTRY HYDRA-V“ gaivinamųjų valomųjų putų mėginukai
  2 x „ARTISTRY HYDRA-V“ gaivinamojo toniko mėginukai
  2 x „ARTISTRY HYDRA-V“ gaivinamojo gelio mėginukai
  2 x „ARTISTRY HYDRA-V“ maitinamojo gelio - kremo mėginukai
  2 x „ARTISTRY HYDRA-V“ papildančio drėkinamojo kremo mėginukai
  2 x „ARTISTRY HYDRA-V“ gaivinamojo paakių gelio -kremo mėginukai
  Plius – mažas lankstinukas, skirtas „ARTISTRY HYDRA-V“ produktų kolekcijai ir papildomai medžiagai pristatyti.

   

  Naudojimo būdas

  Pateikite „ARTISTRY HYDRA-V“ mėginukų savo esamam ar potencialiam klientui ir paaiškinkite šių itin veiksmingų odos priežiūros priemonių kolekcijos paskirtį bei savybes. Papildomas lankstinukas skirtas suteikti daugiau žinių apie pristatomus produktus.  

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290