Amway papildai aktyviam gyvenimui

 • Nutrilite – tai pripažintas ir gerai žinomas vitaminų ir maisto papildų prekinis ženklas. Nutrilite siūlo platų, sveikai gyvensenai skirtą produktų asortimentą, kurį sudaro vitaminai, maisto papildai, žolelių preparatai bei kiti gaminiai. Šis prekinis ženklas, rinkoje gera žinomas jau nuo 1934 metų. Nutrilite papildai – tai vienas pirmųjų pasirinkimų sportuojantiems, pasirinkusiems sveiką gyvenimo būdą bei tiems, kurie stengiasi išlikti aktyvūs ir energingi visą dieną. Nutrilite yra vienas iš prekinių ženklų, kurį siūlo gerai žinoma Amway kompanija. 

  Prekių nėra.

 • Kodėl verta rinktis Amway papildus?

  Nutrilite skaičiuoja jau 80 metų įvairių mokslinių tyrimų ir maisto papildų kūrimo srityje. Po šiuo prekiniu ženklu dirba daugiau nei 150 mokslininkų ir kitų kvalifikuotų specialistų, kurie užtikrina aukščiausius kokybės rezultatus. Šis prekinis ženklas puikiai ištobulino maisto papildų ir vitaminų formules, kurių formulės pagrindą sudaro tik natūralios fito maistinės medžiagos.
  Amway papildai, kuriuos sudaro įvairūs mineralai, žolelių preparatai bei vitaminai Nutrilite, gaminami tik iš natūralių medžiagų, kurios išgaunamos iš gamtą tausojančio ir ekologiško ūkio. Galite būti tikri, kad Amway papildai yra gaminami be kenksmingų pesticidų, herbicidų ar cheminių trąšų.
  Amway maisto papildai yra gaminami pasitelkiant augalinės kilmės maistines medžiagas – jų sudėtyje yra fito maistinių medžiagų. Fito maistinės medžiagos – tai natūralūs augalų junginiai, kurie vaisiams bei daržovėms suteikia ryškią spalvą.


  Gera savijauta ir aktyvus gyvenimo būdas

  Tikriausiai visiems gerai žinoma, kad mūsų sveikatos būklė ir gera savijauta priklauso nuo teisingos mitybos, sveiko gyvenimo būdo, tinkamai subalansuoto poilsio, reguliaraus miego bei tinkamai pasirinktų maisto papildų. Tiesa ta, kad su maistu gauname ne visas organizmui reikalingas ir būtinas medžiagos, todėl vitaminai bei maisto papildai yra skirti praturtinti mūsų mitybą. Amway maisto papildai padeda pasiekti optimalią sveikatos būklę bei gerą savijautą.
  Amway geležis yra vienas iš būtinų vitaminų, kurio neretai trūksta tiems, kurie valgo nesubalansuotą maistą. Turintiems intensyvų gyvenimo ritmą, ne visuomet pasiseka pasirūpinti pilnaverte ir subalansuota mityba. Taip pat tam tikro šių maistingųjų medžiagų kiekio reikia besilaukiančioms ar maitinančioms mamoms.
    

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290