Amway indų plovikliai

 • Siūlome labai veiksmingus gaminius indams plauti rankomis arba indaplovėse. DISH DROPS linijos indų plovimo gaminiai veiksmingai įveikia riebalus ir prisvilusio maisto likučius. Mūsų gaminiai sugrąžins indams, stiklinėms, stiklo įrankiams, puodams ir keptuvėms spindinčią švarą. Visų gaminių sudėtyje yra Bioquest formula, o tai reiškia, kad juose nėra fosfatų, jie nepalieka kensmingų nuosėdų ir yra visiškai saugūs namams ir aplinkai.

  Indų plovimo skystis "DISH DROPS™"
  Kodas: 110488

   Koncentruotas indų ploviklis yra gaivaus, citrusinio kvapo. Jo sudėtyje yra alavijų, vaisių rūgščių(AHA)ekstraktų, o taip pat natūralaus perilės krūmo ekstrakto, kuris plaunant indus saugo rankų odą nuo sudirginimo ir išsausėjimo. Iš vieno skysčio lašo susidaro tiršta puta, kuri padeda kruopščiai išplauti indus, todėl jie net blizga nuo švaros!

  Kaina 754 su PVM
  Nerūdijančio plieno šveistukai "DISH DROPS™ SCRUB BUDS™"
  Kodas: 110490

   Būtina priemonė, šveičiant kiekvieną virtuvę. Universalūs ir ypač tvirti šveistukai šalina pridžiūvusius maisto likučius ir nešvarumus, nebraižo paviršių. Gali būti naudojami valant viryklių, neblizgančių puodų ir keptuvių paviršius, taip pat valant kepsnines ir indus.

  Kaina 715 su PVM
  Tabletės automatinėms indaplovėms ”DISH DROPS™"
  Kodas: 109867

   Labai veiksmingos tabletės, skirtos indaplovėms, parduodamos pakuotėje, kuri ištirpsta vandenyje. Didesnis tablečių efektyvumas naudojant minkštame vandenyje žymiai sumažina riziką stiklui tapti matiniu. Veikia net40° C temperatūroje, todėl yra taupoma energija.

  Kaina 1800 su PVM
Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290