Amway paviršiaus priežiūra

 • Amway paviršiaus priežiūra


  Amway Home prekinio ženklo linijai priklauso visos būtinos namų priežiūros priemonės – skalbimo, tvarkymo, indų plovimo bei paviršiaus priežiūros priemonės. Produktai kuriami pasitelkiant specialią formulę, kurios dėka, jie ne tik efektyviai valo, bet ir yra saugūs aplinkai. Amway Home ilgą laiką specializuojasi švaros priemonių srityje, todėl visos priemonės yra nuolatos tobulinamos bei siekiami aukščiausi kokybę garantuojantys rodikliai. Amway Loc – tai puikiai žinomas prekinis ženklas, kuriai priklauso svarbiausios namų paviršiaus priežiūros priemonės. Nuolatiniai klientai jau seniai pripažino ir įvertino šių priemonių efektyvumą – Amway Loc atsiliepimai tik patys geriausi! 
    

  Valymo servetėlės "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
  Kodas: 110485

   Puikiai tinka greitam tvarkymuisi. Servetėlės yra sumirkytos universaliu valymo skysčiu „L.O.C.“. Servetėlės yra patogioje pakuotėje, sudarytoje iš keturių servetėlių pakelių. Servetėlės yra labai patvarios ir puikiai tinka valyti daug nešvarumų ir dėmių turintiems audiniams.

  Kaina 1599 su PVM
  Skystis stiklui valyti "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
  Kodas: 117080

   Ypač veiksmingas stiklo paviršių valymo skystis. Natūrali formulė veiksmingai įveikia riebalus ir nešvarumus, palikdama žvilgantį ir švarų paviršių be jokios dėmelės. Nepalieka toksinių garų.

  Kaina 429 su PVM
  Tualetų valymo skystis AMWAY HOME™ L.O.C.™
  Kodas: 109864

   Efektyviai ir greitai šalina akmenis ir panaikina nemalonius kvapus bei sunkiai įveikiamus nešvarumus. Reguliariai naudojant nedidelį skysčio kiekį, tualetas visada bus švarus.

  Kaina 689 su PVM
  Universalus valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
  Kodas: 0001

   Valiklis „L.O.C. Multi-Purpose Cleaner“ susidoros su bet kokio tipo purvu, nešvarumais, nuosėdomis ir apnašomis nepalikdamas braižančių likučių.

  Kaina 779 su PVM
  Virtuvės valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
  Kodas: 117079

   Labai veiksmingos, koncentruotos formulės sudėtyje yra natūralios kilmės komponentų, kurie be vargo įveikia viryklių ir stalviršių paviršiuose esančius nešvarumus ir riebalus. Nepalieka dėmių. Leidžia sukurti higieniškas sąlygas maistui gaminti ir valgyti.

  Kaina 569 su PVM
  Vonios kambario valymo skystis "AMWAY HOME™ L.O.C.™"
  Kodas: 117078

   Vonios kambarių valymo skystis „L.O.C.“ lengvai pašalina nuo kieto vandens susidariusias apnašas ir akmenis. Ant paviršiaus nelieka nešvarumų. Vonios kambarys tampa švarus ir spindintis, be to, paviršiaus nereikia valyti!

  Prekė išparduota. Susisiekite
 • Kodėl Amway Home?


  Amway Home remdamasi ilgalaike patirtimi sukūrė ir ištobulino veiksmingą formulę – Bioquest formula, kuri šio prekinio ženklo gaminius išskiria savo pranašumais iš kitų. Ši formulė sukurta naudojantis labai efektyviomis, natūralios kilmės medžiagomis, kurios ne tik užtikrina aukščiausius valymo rezultatus, tačiau ir nekenkia aplinkai bei yra saugios visiems šeimos nariams. Amway Home prekiniam ženklui priklausantys produktai yra koncentruoti, biologiškai skaidrūs bei dermatologiškai ištirti (Amway skalbimo priemonės). 

   

  Namų paviršiaus priežiūros priemonės

  Amway Loc prekiniam ženklui priklausančių priemonės gaminamos iš natūralių sudedamųjų medžiagų. Šios priemonės skirtos tiek bendram namų valymui, tiek konkrečioms užduotims atlikti. Amway Loc produktų liniją sudaro priemonės valyti stiklui, virtuvei, vonios kambariui, tualetui bei universalios priemonės, tinkančios įvairiems paviršiams. 

  Amway Loc universalus valymo skystis

  Amway Loc valiklis – tai universali valymo priemonė, kuri susidorojo su bet kokio tipo nešvarumais, purvu, nuosėdomis ar apnašomis. Tai viena pirmoji bei populiariausia priemonė, šio prekinio ženklo produktų asortimente. Kadangi šio produkto formulėje naudojamos natūraliai išgautos valomosios medžiagos, todėl Jūsų namai taps švarūs, švytės bei bus natūraliai gaivūs ir saugūs. Privalu, kad šio valiklio formulė leidžia jį naudoti universaliai – valyti bet kokiems paviršiams. Svarbu, kad šio produkto sudėtyje nėra fosfatų, chloro baliklio bei agresyvių rūgščių. 

  Amway orkaičių valiklis

  Amway orkaičių valymo gelis – tai dar viena efektyvi priemonė, skirta palengvinti sunkius namų ruošos darbus. Šio produkto sudėtyje nėra šveičiamųjų komponentų, todėl užtenka valikliu padengti orkaitės sieneles ir palikti pusvalandžiui. Amway orkaičių valiklis, paliktas 30 minučių, suminkština maisto likučių ir riebalų sluoksnį, kurį galima lengvai nuvalyti kempinėle. Privalu, kad su šiuo specialiu geliu nereikia gramdyti purvo! Amway orkaičių valiklis kaina ir kokybe yra vienas optimaliausių sprendimų buityje! 
   

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290