Nutrilite papildai

 • Nutrilite – tai prekinis ženklas, kuris kuria natūralius vitaminus ir žolelių papildus, kurie praturtina kasdienį žmogaus maisto racioną. Nutrilite produktai – tai kasdieniam naudojimui skirti multivitaminai, papildai, žolelių preparatai, antioksidantai, mineralai, skirti visai šeimai bei papildai sportininkams ir maisto pakaitalai. Amway Nutrilite prekinis ženklas yra pirmaujantis pasaulinėje vitaminų ir papildų rinkoje ir pripažintas nuolatinių pirkėjų. Nutrilite atsiliepimai patys geriausi, nuolatiniai pirkėjai šio prekinio ženklo vitaminus ir papildus rekomenduoja savo draugams ir artimiesiems. Nutrilite vitaminai yra pasaulyje žinomi jau nuo 1934 metų. Nuo tada šios kompanijos siekis yra inovatyviais sprendimais išnaudoti natūralius augalų privalumus.  

  NUTRILITE™ Vasaros rinkinys
  Kodas: 298260

  Įsigykite NUTRILITE Vasaros rinkinį (298260) ir gaukite NUTRILITE Priešpiečių dėžutės komplektą dovanų*.

  *Akcija galioja nuo 2020 m. liepos 2 d. iki liepos 31 d. arba kol nesibaigs atsargos sandėlyje. 

  Kaina 11725 su PVM
  15242 Sutaupykite 3517
  Rinkinys (Grožio gėrimas ir papildas) TRUVIVITY BY NUTRILITE™ TruWithin™
  Kodas: 296820

  „TRUVIVITY™ TruWithin™“ maisto papildų rinkinys tai gėrimo ir papildo kombinacija su maistinėmis medžiagomis švytinčiai odai. Jo sudėtyje yra varis ir Vitaminas E, kurie suteikia ilgalaikę, visą dieną trunkančią apsaugą nuo oksidacinio streso.*

  Kaina 12420 su PVM
  Imuniteto rinkinys NUTRILITE™
  Kodas: 294850

  Šio išskirtinio rinkinio, skirto ambicingiems ir aktyviems karjeristams, sudėtyje yra „NUTRILITE“ „Vitamin C Plus“, „Mineral Sticks Zinc“ ir „Vitamin D“! Veiksminga kasdienė pagalba jūsų imuninei sistemai!

  Kaina 9150 su PVM
  In Charge Kit NUTRILITE™
  Kodas: 294545

  Šį išskirtinį „In Charge“ rinkinį, puikiai tinkantį jauniems ir drąsiems profesionalams, sudaro„NUTRILITE“ „Vitamin C Plus“, „Omega-3 Complex“ ir „Vitamin B Plus Dual-Action“! Džiaukitės užplūstančia energija, jėga ir gyvybingumu kiekvieną dieną!

    

  Kaina 8740 su PVM
  Produktų rinkinys Daily Shine Kit NUTRILITE™
  Kodas: 294956

  NUTRILITE Biotin C Plus, Daily ir Lecithin E suteikia odai maistingųjų medžiagų, kad ji atrodytų pailsėjusi ir švytėtų!

  Kaina 12187 su PVM
  Shield Kit NUTRILITE™
  Kodas: 294854

  Specialiai vaikams skirtas rinkinys, kuriame yra skanių kramtomųjų multivitaminų ir kramtomojo vitamino C! Papildyta svarbiomis puikaus skonio kasdienėmis maistinėmis medžiagomis, kurios jiems patiks!

  Prekė išparduota. Susisiekite
  Būsimos mamos rinkinys NUTRILITE™
  Kodas: 294852

  „NUTRILITE™“ „Mama To Be“ rinkinys puikiai tinka nėščioms moterims ir yra naudojamas kartu su „NUTRILITE“ „Cal Mag D Plus“ ir „NUTRILITE“ „Iron Folic Plus“!

  Kaina 7684 su PVM
  Mamai rinkinys NUTRILITE™
  Kodas: 294853

  „NUTRILITE“ rinkinyje jaunoms motinoms yra „NUTRILITE“ „Daily“ ir „Vitamin C Plus“, padedančių užpildyti galimas maisto spragas!

  Kaina 5731 su PVM
  Vitaminas D NUTRILITE™
  Kodas: 119797

  NUTRILITE Vitamin D – tai maisto papildas, kurį sudaro vitaminas D, gaunamas iš natūralių šaltinių. Jis palaiko gerą savijautą ir bendrą sveikatos būklę.

  Kaina 2291 su PVM
  Mėlynės su Liuteinu NUTRILITE™
  Kodas: 104144

  NUTRILITETM Mėlynės su Liuteinu, ypatinga mėlynių, liuteino ir vitamino A kombinacija padeda išsaugoti sveikas akis bet kokiame amžiuje. Mėlynės bei serentis (iš kurio išgaunamas liuteinas) auginami tvaraus ūkininkavimo NutriCertTM ūkiuose. Nutrilite prižiūri visą procesą: nuo sėklos iki papildo ir taip daro jau daugiau nei 80 metų.

    

  Kaina 5197 su PVM
  Vitaminas B Plius NUTRILITE™
  Kodas: 110178

  Su DVIGUBO POVEIKIO TECHNOLOGIJA, „NUTRILITE™“ vitaminas B Plius yra maisto papildas, suteikiantis optimalų kiekvieno B vitamino medžiagų išsiskyrimą, skirtas palaikyti normalų, suteikiantį energijos metabolizmą ir padedantis nugalėti nuovargį.*

  Kaina 2196 su PVM
  Cal Mag D Plus NUTRILITE™
  Kodas: 110606

  Magnis prisideda prie normalių kaulų palaikymo. Jame taip pat yra vitamino D, kuris prisideda prie normalaus kalcio pasisavinimo.
   

  Kaina 3186 su PVM
  Cal Mag D Plus NUTRILITE™
  Kodas: 110605

  Magnis prisideda prie normalių kaulų palaikymo. Jame taip pat yra vitamino D, kuris prisideda prie normalaus kalcio pasisavinimo.
   

  Kaina 1768 su PVM
  Česnakai NUTRILITE™
  Kodas: 109705

  NUTRILITE Garlic yra maisto papildas su česnakų milteliais. Česnakas prisideda prie normalios imuniteto funkcijos, atsparumo laikinam stresui ir širdies sveikatos bei normalaus cholesterolio lygio palaikymui.

  Kaina 2846 su PVM
  Vitaminas C kramtomose tabletėse "NUTRILITE™"
  Kodas: 8617

  Kramtomas vaisių skonio vitamino C maisto papildas su cukrumi ir saldikliais.

  Kaina 3076 su PVM
  Vitaminas C Plius NUTRILITE™
  Kodas: 109741

  Vitaminas C yra viena pagrindinių maistingųjų medžiagų, kurią reikėtų papildyti kasdien kaip gerai subalansuotos dietos dalį. Šis vitaminas randamas vaisiuose, tokiuose kaip Acerola vyšniose, juoduosiuose serbentuose ir daugumoje citrusinių vaisių.

  Kaina 2600 su PVM
  Vitaminas C Plius "NUTRILITE™"
  Kodas: 109743

  Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno formavimosi, kuris dalyvauja normalioje odos ir imuninės sistemos funkcijose. Jis taip pat prisideda prie ląstelių apsaugos nuo oksidacinio streso.

  Kaina 6219 su PVM
  Vaisių ir daržovių koncentratas "NUTRILITE™"
  Kodas: 100296

  Koncentruotų vaisių ir daržovių papildas NUTRILITE Concentrated Fruits and Vegetables yra pagamintas iš žaliosios arbatos, granatų, apelsinų, šeivamedžio uogų, mėlynių, Acerola vyšnių, brokolių, morkų, špinatų ir pomidorų ekstraktų.

  Kaina 4636 su PVM
  Saw Palmetto "NUTRILITE™"
  Kodas: 8004

  Ši speciali formulė, sukurta specialiai vyrams, aprūpina sabalpalmių ir dilgėlių šaknų ekstraktais. Sabalpalmė gali sustiprinti vyrų gerovę prisidėdamas prie normalaus reprodukcinės sistemos darbo ir šlapimo funkcijos.

  Kaina 6799 su PVM
  8224 Sutaupykite 1425
  Natūralus multikarotinas "NUTRILITE™"
  Kodas: 109538

  NUTRILITE Natural Multi Carotene yra maisto papildas su karotinoidų mišiniu iš natūraliai gaunamų šaltinių.

  Kaina 2899 su PVM
  3384 Sutaupykite 485
  Multivitaminai kramtomose tabletėse "NUTRILITE™"
  Kodas: 100930

  Kramtomas vaisių skonio multivitaminų/multimineralų maisto papildas. NUTRILITE Chewable Multivitamin yra sukurtas ir vaikams, ir suaugusiesiems, ir aprūpina vitaminais, svarbiais mineralais ir beta karotinu. Tai malonaus skonio papildas, kurį reikia vartoti, kai nurodomi papildomi poreikiai.

  Kaina 3439 su PVM
  Mineral Sticks Zinc - Cinko su saldikliais biologiškai aktyvus maisto papildas "AMWAY™"
  Kodas: 116982

  Cinkas prisideda prie normalaus imuninės sistemos funkcionavimo ir normalios odos, plaukų ir nagų būklės palaikymo.

  Mineral Sticks Zinc siūlo patogų būdą suvartoti rekomenduojamą šio svarbaus mineralo dozę. 

  Prekė išparduota. Susisiekite
  Foundational Trio rinkinys su NUTRILITE™ DOUBLE X™
  Kodas: 293033

   „Foundational Trio“ su "NUTRILITE DOUBLE X" susideda iš:

  NUTRILITE Omega-3 komplekso
  NUTRILITE All Plant Protein
  NUTRILITE DOUBLE X

  Kaina 16818 su PVM
  Kramtomosios tabletės Lecitinas E "NUTRILITE™"
  Kodas: 4042

  NUTRILITE Lecithin E yra maisto papildas su vitaminu E ir lecitinu. Šis produktas – tai puikus vitamino E (natūralios kilmės) ir lecitino derinys. Malonaus skonio kramtomos tabletės yra pasaldintos medumi ir yra saldžiavaisio pupmedžio skonio.

  Kaina 3441 su PVM

 • Kodėl verta rinktis Nutrilite papildus?

  Nutrilite papildai ir vitaminai yra kuriami pasitelkiant į pagalbą tiek mokslo laimėjimus, tiek gamtos siūlomus turtus. Nutrilite prekinis ženklas gimė remiantis augalinės kilmės maistinių medžiagų tyrimais bei jų svarbos mityboje suvokimu. Pirmasis, šio prekinio ženklo produktas – fito maistinių medžiagų papildai. Fito maistinės medžiagos yra išgaunamos natūralių būdu iš augalų.
  • Gamta ir mokslas
  Nutrilite prekinis ženklas jau beveik šimtmetį kaupia patirtį mokslių tyrimų ir vitaminų bei papildų kokybės tobulinimo srityje, todėl užsitarnavo savo klientų pasitikėjimą. Nutrilite produltų pirkėjai žino, kad šis prekinis ženklas reiškia patikimumo ir kokybės garantą.
  Nutrilite kompanijoje dirba daugiau nei 150 mokslininkų ir kitų darbuotojų, kurie tobulina produktus ir siekia išgauti efektyviausius rezultatus. Remiantis statistiniais duomenimis, Nutrilite pagamina net 15 milijardų vitaminų ir papildų tablečių per vienerius metus – tai parodo šio produkto didžiulę paklausą rinkoje.
  Nutrilite papildai yra vertinami dėl savo natūralios sudėties. Šio prekinio ženklo vitaminai ir papildai yra kuriami iš maistinių medžiagų, išgaunamų iš gamtą tausojančių ir ekologiškų ūkių. Vitaminai Nutrilite gaminami be kenksmingų pesticidų, herbicidų bei cheminių trąšų. Ekologiškas ūkininkavimas yra neatskiriama šio prekinio ženklo bei produktų kūrimo dalis.
  • Fito maistinės medžiagos
  Nutrilite vitaminai garsėja tuo, kad yra gaminami iš augaluose randamų fito medžiagų. Fito maistinės medžiagos suteikia vaisiams ir daržovėms ryškią spalvą.
  • Ilgametė patirtis
  Nutrilite kompanija pasaulyje žinoma nuo 1934 metų, todėl remdamiesi ilgamete patirtimi, šio prekinio ženklo kūrėjai žino, kas geriausia klientui, rūpinasi jais ir stengiasi pateisinti visus jų lūkesčius. Siekdami aukščiausios kokybės ir geriausių rezultatų, kas mėnesį Nutrilite komanda atlieka net 25 tūkstančius įvairiausių bandymų.


  Kodėl vitaminai ir papildai yra naudingi?

  Kiekvienas siekiame jaustis kuo geriau, todėl stengiamės surasti ir pritaikyti sau kuo sveikesnį gyvenimo būdą. Puikią sveikatos būklę lemia teisinga, subalansuota mityba, tinkamai sureguliuotas poilsis, reguliarus miegas bei maisto papildai. Vienas iš svarbiausių Nutrilite tikslų yra pasiekti optimalią žmogaus sveikatos būklę.
  Nutrilite vitaminų ir maisto papildų sudedamosios medžiagos yra kalcis, magnis, vaisių ir daržovių koncentratas bei specialus dietos papildas. Visas šis komponentų mišinys gerina žmogaus plaukų, odos ir nagų būklę. Vienas didžiausių atradimų – tai daržovių ir vaisių koncentratas, vertingos medžiagos, kurias žmogus gali rasti vienoje tabletėje.
  Sveiką mitybą ir gyvenimo būdą papildanti , šio prekinio ženklo produktų serija, gaminama iš tokių augalų, kaip česnakas, ežiuolė, ženšenis. Naudojami ir organiniai junginiai, kaip gliukozaminas. Visi šie komponentai daro teigiamą poveikį moterų, veikų bei vyrų sveikatos būklei. Teigiami rezultatai jaučiami tiek vidumi, tiek matomi išorėje.
  Nutrilite serijoje gaminami ir dietos papildai sportininkams. Nutrilite prekinio ženklo gaminiai yra skirti fiziškai aktyvų gyvenimą gyvenantiems žmonėms. Papildai praturtina praturtina žmogaus organizmą maistinėmis medžiagomis bei padeda išlaikyti reikiamą vandens kiekį žmogaus organizme. Taip pat padeda išlikti energingiems prieš ir po treniruočių.
  Kuriami sportiniai gėrimai bei dietos papildai yra skirti pagerinti koncentraciją bei ištvermę ir svarbiausia, padeda išvengti nuovargio būsenos.
  Dvejojate ar Nutrilite vitaminai ir maisto papildai yra tokie veiksmingi? Įrašykite interneto naršyklėje „Nutrilite vitaminai atsiliepimai” ir išvysite ne vieną pirkėjų teigiamą nuomonę apie šio prekinio ženklo produktus.
  Nutrilite vitaminai vaikams yra sukurti atsižvelgiant į jų poreikius. Kramtomas tabletes lengviau vartoti bei jos šį procesą padaro kur kas malonesnį.
  Taigi, Nutrilite maisto papildai ir vitaminai yra sukurti ne tik sportininkams, tačiau ir tiems asmenims, kurie siekia gyventi aktyvų, sveiką, visavertį ir kokybišką gyvenimą. Nuo šiol tai pasiekti galite su Nutrilite serijos produktais!
    

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290