Purškiklis – dėmių valymas prieš skalbimą "SA8™"

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 110403
  Kaina 989 su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

   Patogus naudoti malonaus kvapo dėmių valiklis veiksmingai šalina riebalų ir padažų dėmes. Puikiai naikina dėmes iš visų dažytų audinių, kuriuos galima skalbti. Ypač rekomenduojama naudoti šalinant nešvarumus nuo apykaklių ir rankogalių.

  Dydis
  400 ml
 • Bendra informacija

   Patogus naudoti malonaus kvapo dėmių valiklis veiksmingai šalina riebalų ir padažų dėmes. Puikiai naikina dėmes iš visų dažytų audinių, kuriuos galima skalbti. Ypač rekomenduojama naudoti šalinant nešvarumus nuo apykaklių ir rankogalių.

  Charakteristika

   SA8™ Prewash Purškiklis turi unikalių mišinį tirpiklių ir paviršiaus aktyvių medžiagų, kurios pašalina riebias dėmes be šveitima ar mirkymo
  Aerozolinis purškiklis lengvas naudoti
  Turi subtilų citrusinį kvapą
  SA8™ PreWash Purškiklis neturi chlorfluorangliavandenilių (CFC)
  Viena 400 ml skardinė užtenka pašalinti nešvarumus nuo apykaklių ir rankogalių, apie 80 marškinėlių!

  Komponentai

   

  Siūlomas naudojimo būdas

   Dėmių valiklį, naudojamą prieš skalbimą, „SA8™ Prewash Spray”galima naudoti šalinant nešvarumus nuo visų dažytų audinių, kuriuos galima skalbti, tame tarpe, ir nuo audinių, kurių nereikia lyginti.

  Apipurkškite dėmes,butelį laikydami vertikaliai15 cmatstumu nuo audinio.
  Preparatą purkškite tiesiai ant audinio.
  Po to drabužius išskalbkite įprastu būdu.
  Geriausių rezultatų pasieksite, jeigu audinius skalbsite iš karto po to, kai būsite pašalinę dėmes. Ypač sunkiai įveikiamoms dėmėms pašalinti gali prireikti pakartotinės valymo procedūros.

  Atminkite!

  Nepurkškite preparato ant skalbimo mašinos džiovintuvoarba kitų dažytų paviršių.

  Ženklinimas

    PAVOJUS. Labai degus aerozolis. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių/žiežirbų/atviros liepsnos/karštų paviršių. Nerūkyti. Nepurkšti į atvirą liepsną arba kitus liepsnos šaltinius. Didelio slėgio pakuotė. Šildymo atveju gali sprogti. Nepradurti ir nedeginti net ir po naudojimo. Laikyti atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Nelaikyti aukštesnėje nei 50 C temperatūroje. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir gali būti lengvai pašalinami. Toliau plauti akis. Esant dirginimui aplink akis: kreiptis į gydytoją. Saugoti nuo vaikų.

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290