Grožio puoselėjimas iš vidaus

Grožio puoselėjimas iš vidaus

TRUVIVITY BY NUTRLITE yra puikus visapusiškas ir veiksmingas sprendimas grožiui. Mes tikime, kad odos drėkinimas yra pats veiksmingiausias, kai jis papildomas priemonėmis, veikiančiomis iš vidaus.

TRUVIVITY BY NUTRLITE veikia iš vidaus, padeda atskleisti vidinį jūsų odos švytįjimą ir skaistumą. Ši naujoviška sistema papikldo jūsų kasdieninį gražiai odai skirtą režimą dviem būdais - tiek dieną, tiek naktį.

NUTRILITE TRUVIVITY BY prekės ženklas pristato savo pirmuosius du produktus nutrikosmetikos kategorijoje.

Kartu jie pristato tobulą integruotą grožio spredimą, kuris padeda atskleisti patrauklumą ir švytėjimą iš po odos paviršiaus.

Gali naudoti tiek moterys, tiek vyrai, maždaug 25 metų ir vyresni.

GROŽIO MILTELIŲ GĖRIMAS

Užbaigia kasdienį grožio režimą ir aprūpina maistinėmis medžiagomis, kurios stiprina odos sveikatą ir sumažina nuovargį dienos metu.

GROŽIO PAPILDAS 

Aprūpina maistinėmis medžiagomis, kurios padeda sumažinti odos patiriamą oksidacinį stresą ir stiprina teigiamą natūralaus atkuriamojo miego poveikį
“NUTRILITE™“ “TRUVIVITY” GROŽIO MILTELIŲ GĖRIMAS aprūpina vitaminu C, cinku ir patentuotu “PhytoCeramide” kompleksu. Vartokite vieną kartą per dieną,
GROŽIO MILTELIŲ GĖRIMAS aprūpina gaiviu maistinių medžiagų mišiniu, kuris stiprina odos sveikatą ir mažina nuovargį ir išsekimą.  
 
 “NUTRILITE™” “TRUVIVITY” GROŽIO PAPILDAS
Aprūpina įvairiomis maistinėmis medžiagomis ir patentuotais “PhytoCeramide” ir “PhytoInfuse™ kompleksais. Vartojamas vakare, GROŽIO PAPILDAS padeda sumažinti odos patiriamą oksidacinį stresą*, stiprina teigiamą natūralaus atkuriamojo miego ciklo poveikį, todėl atsibudus, oda atrodo ir jaučiasi pailsėjusi ir atsinaujinusi. 

Puslapis patikrintas ir patvirtintas kompanijos autorizacijos numeris BCR CAS-78442-T6R4G9
Maisto tvarkymo subjektų registro numeris: 1822290